Schody na mieru – Realizácia v obci Veľká Mača

 

Pomerne často naše realizácie smerujú do malých dediniek v oblasti južného Slovenska. Ani v tomto prípade tomu nebolo inak. V obci Veľká Mača pri Sládkovičove sme dostali zadanie na vyhotovenie exteriérového schodiska, ktoré by rozdelilo dom na dve bytové jednotky.

Naše schodové konštrukcie sú vždy masívne a stabilné. Napriek tomu, ale zákazník požadoval spevniť schodiskovú podestu so stredovým pilierom schopnú niesť aj nadmernú záťaž . Podľa priložených fotografii je vidieť, že zadanie sme splnili presne podľa požiadaviek klienta. Schody v celkovej výške 346cm sú extrémne stabilne s nadpriemernou nosnosťou. Šírka nášľapov je 90cm. Vzhľadom na integrovanú protišmykovú hranu schody spĺňajú najprísnejšie kritéria potrebné k certifikácii. Celková konštrukcia či už zábradlie, nášľapy alebo nosnosť spĺňajú všetky potrebné normy pre statický posudok.

Povrchová úprava schodiska odolá aj extrémnym poveternostným podmienkam. Zvolili sme dvojzložkovú polyuretánovú farbu značky Tikurila, s ktorou mame bohaté a hlavne pozitívne skúsenosti. Lesklý odtieň antracit 7016 dokonale splnil tak ako očakávania klienta tak aj očakávania naše.

Konštrukciu schodiska sme do priestoru zvolili tak, aby medzi schodiskom a prístupovou cestou bolo možné zaparkovať automobil.

Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru.